Series
Ratings
12
WantedRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5- Dream ProductionsRated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0