Series
Ratings
233- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
- BargainRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5- Marry My HusbandRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0- 72 Dangerous Animals: Latin AmericaRated ★ 2.5
- HauntedRated ★ 2.5
- Modern FamilyRated ★ 5.0
- I Am a KillerRated ★ 3.5