Titles you rated
- Good NewsRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
EuroTripRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

HuntRated ★ 3.5- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5