Titles you rated
- Kang Xi DynastyRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- Noble FarmerRated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.0- Poker FaceRated ★ 4.5
- My Best Friend's StoryRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5