Series
Ratings
113- The Art of SarahRated ★ 4.0
- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
- Friendly RivalryRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5