Series
Ratings
215
UnnaturalRated ★ 5.0
Love and RedemptionRated ★ 3.5- Till The End of The MoonRated ★ 3.5

The UntamedRated ★ 3.0
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 0.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5