Series
Ratings
82
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 4.0
Gou Gou, the CatRated ★ 4.0- DevsRated ★ 4.0
KairosRated ★ 3.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 0.5
I Don't Love You YetRated ★ 1.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
He Who Can't MarryRated ★ 2.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5