Series
Ratings
26
Digimon FrontierRated ★ 0.5
Digimon TamersRated ★ 1.0- Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0

Boys Over FlowersRated ★ 3.5