Series
Ratings
11
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0