Series
Ratings
133- Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 3.5
Saint Cecilia and Pastor LawrenceRated ★ 3.5