Series
Ratings
27
DEATH NOTERated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
GokusenRated ★ 3.0