Series
Ratings
194
Mare of EasttownRated ★ 4.0- The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- The Crown Season 6Rated ★ 3.0
- The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
- Cunk on EarthRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 5.0
Call My AgentRated ★ 5.0- Call My AgentRated ★ 5.0
- Skam Season 3Rated ★ 5.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0