Movies
Ratings
174- Vampire Cop RickyRated ★ 4.5
Romeo and JulietRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5- Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 4.0