Series
Ratings
120- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- The Silent SeaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0

One Ordinary DayRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0- Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0