Series
Ratings
12
Woman of DignityRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5