Series
Ratings
41
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
VRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0