Series
Ratings
89- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- What Comes After LoveRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5- Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- The Seven Lives of LeaRated ★ 3.0
- Zootopia+Rated ★ 3.5
- GlitchRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 3.0