Series
Ratings
674
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.0- Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- The Devil's PlanRated ★ 5.0