Series
Ratings
32
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Magical DoReMiRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0