Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The SoldiersRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5