Series
Ratings
26
Voice season1Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0