Series
Ratings
33- CoyoteRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0