Series
Ratings
339- You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
- Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
- Talking StreetRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5- Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5- Amazing SaturdayRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 3.5- SeoulmoonRated ★ 4.5
- The Final MatchRated ★ 3.0