Series
Ratings
208
Mr. SunshineRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 2.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 2.0

The World of the MarriedRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5- Better Call SaulRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0- Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0