Series
Ratings
17- Blue TowerRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0