Series
Ratings
107
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 5.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5