Titles you rated
- AdolescenceRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0- Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- The OARated ★ 2.0
- The OARated ★ 2.5
SEAL TeamRated ★ 2.5
SEAL TeamRated ★ 2.5
SEAL TeamRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0