Series
Ratings
236
The SerpentRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
- SomebodyRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
The ActRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- My NameRated ★ 2.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
YouRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 2.0- Skam France Season 2Rated ★ 2.0