Series
Ratings
98
Slam DunkRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0

Extraordinary YouRated ★ 3.0
The ActRated ★ 3.0