Movies
Ratings
382
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 3.0
On Body and SoulRated ★ 4.5
The Strange Case of AngelicaRated ★ 4.0
DancerRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
The TableRated ★ 2.0
The BeguiledRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 5.0
YouthRated ★ 4.0- Night FishingRated ★ 4.0