Series
Ratings
141
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
MaskRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Loving YouRated ★ 2.5
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 2.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
My Husband's WomanRated ★ 2.5
1% of AnythingRated ★ 2.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 2.0- Jungle Fish 1Rated ★ 2.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5