Series
Ratings
88- A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0- BeckhamRated ★ 3.5
- Poker FaceRated ★ 3.5
- Break Point Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
POSERated ★ 3.5- The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
- Brand New Cherry FlavorRated ★ 2.5
- Russian DollRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.5
Visible: Out On TelevisionRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5