Series
Ratings
75- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0- The Murky StreamRated ★ 3.0
- Queen MantisRated ★ 1.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5- Queen of TearsRated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0