Series
Ratings
108
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Kakegurui ××Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0- Feel Good To DieRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Where Stars LandRated ★ 3.0