Series
Ratings
17
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Dead SetRated ★ 1.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Wayward PinesRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0