Series
Ratings
82
Three KingdomsRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Great White TowerRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 2.0- Nonstop 1Rated ★ 1.5
All InRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0