Series
Ratings
14- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0

Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0