Series
Ratings
55
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
MistyRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5- White ChristmasRated ★ 3.0

That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5