Series
Ratings
20
SignalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- In Time With YouRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0