Titles you rated
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- RevenantRated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Sisyphus : the mythRated ★ 1.5

Beyond EvilRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0