Series
Ratings
21
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0- MisaengmulRated ★ 2.0
SoulmateRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0