Series
Ratings
425- The Art of SarahRated ★ 4.0
- EXchange Season 1Rated ★ 5.0
- Produce 48Rated ★ 1.5
- Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
- Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
- Singles' InfernoRated ★ 4.0
- Produce 101Rated ★ 3.5
We Got Married Season 1Rated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 3.0
- K-pop Star Season 2Rated ★ 4.5
Toy SoldiersRated ★ 2.5- K-pop Star Season 1Rated ★ 4.5
- Sing Again Season 3Rated ★ 2.0
- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
- Sing AgainRated ★ 4.0
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
- The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0