Series
Ratings
35- Tong: MemoriesRated ★ 3.5

The ProducersRated ★ 3.0
나루토 2기Rated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
명탐정 코난Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
TorikoRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0