Series
Ratings
65- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5

Beyond EvilRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5- Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
- Spring FeverRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Family by ChoiceRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Surely TomorrowRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0