Series
Ratings
24
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- My Fair Princess IIIRated ★ 4.0
- My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0