Series
Ratings
110
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Smile, YouRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Powerful OpponentsRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
BloodRated ★ 1.5
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0