Series
Ratings
51- Inventing AnnaRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
StartupRated ★ 2.5- AdolescenceRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5