Movies
Ratings
201
Step Up 3DRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 5.0
Black MaskRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 3.0
Fight Back to SchoolRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0