Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0