Series
Ratings
17
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Show Me The Money 3Rated ★ 4.0
- Show Me The Money 2Rated ★ 4.0
- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0